About us

Хто ми?

Ми – команда єдинодумців, які втілюють мрії в реаільність. Ми об’єднані спільною метою – просування змін задля успішного та кращого майбутнього! Просування європейських цінностей та можливостей для нашого суспільства, підтримка розвитку та покращення освітнього і професіонального рівня молоді, просування захисту прав людини та рівності, збереження культурної спадщини та створення міцних зв’язків із партнерами із різних країн з метою спільного транскордонного розвитку.  

Наша філософія

Ми твердо віримо, що єдність, різноманітність і спільні цілі можуть створити тривалий і значущий вплив. Ми підтримуємо європейські цінності та принципи і прагнемо просувати їх у нашому суспільстві, щоб сприяти позитивним змінам для кращого майбутнього. 

Наша місія

Наша місія – привнести позитивні зміни в наше суспільство.

Наші принципи

Наші принципи зосереджені на прозорій співпраці для побудови позитивних стосунків, єдності для змін і реальних діях для позитивного розвитку суспільства.

Втілення ідей в проекти

Всі наші ідеї ми втілюємо в наших проектах. Впевненість в необхідноті змін та наш шлях до євроінтеграції визначили основні інструменти втілення ідей в реаільність. Ми реалізовумо проекти в рамках різних Програм фінансування ЄС, в основі яких – сталість, кооперація та зміни та єдність. Підтримка молоді, розвиток підприємництва, збереження екології та біо-різноманітності, захист прав людини та рівності, збереження та просування культурної спадщини – це лише частина пріорітетів наших проектів. 

Ми завжди шукаємо нові Програми та конкурси, вивчаємо нові пріоритети та ініціативи. Кожен наш проект – це комплексний підхід та спільна робота із нашими партнерами. Це маленька історія, за якою стоїть довга та плідна робота, аналіз, визначення найкращих практик та, найголовніше, ефективності результатів. 

Підтримка

Наша ціль – не лише реалізація проектів, але й підвіщення обізнаності населення про європейське фіннасування, ініціативи, нові практики, інструменти та можливості. результати нашої роботи дозволяють надавати консультації із розвитку соціального підприємництва, ділитися актуальними інструментами покращення персональних та професійних навичок, новішими практиками та ініціативами, можливостями обміну досвідом із успішними компаніями, участі в міжнародних семінарах, навчальних візитих, конференціях.

Ми впевнені, що інформація – важливий ресурс, що сприяє розвитку та робить зміни реальними. Ми завжди готові надати всебічну консультацію: персональні зустрічі, семінари, та інші  заходи – це унікальна можливість для кожного дізнатись більше та отримати відповіді на всі питання. 

Партнерство

Запорука позитивних змін та сталих результатів – це спільні дії в команді із однодумцями. Ми створюємо міцні відносини із партнерами із різних країн, що сприяє сталому розвитку та впровадженню кращих практик. Нас об’єднує спільна мета – рухатись до змін разом для кращого майбутнього. Наші партнери – громадські організації, інституції, спілки та ассоціації різних країн Європейського Союзу. Разом ми доказали, що відкриті, прозорі, міцні та дружні відносини є запорукою спільного успіху. Ми реалізуємо спільні проекти та працюємо спільно для досягнення сталого їх результату.